Absurdná "tanečná" súťaž Bailando

Autor: František Debnár | 10.4.2007 o 18:35 | Karma článku: 7,02 | Prečítané:  2360x

Na prvý pohľad vyzerá byť súťaž veľmi zaujímavá a hlavne má veľmi dobrú myšlienku. Pomáhať ľuďom v núdzi, ktorí to v živote nemali vôbec ľahké, je úžasné, ale...

Musím uznať, že som si celú prvú časť Bailanda pozrel, a zanechala vo mne hlboký dojem. Silné príbehy a súťaž o to, komu prianie splnia, prilákali k televíznym obrazovkám nielen mňa ale aj veľké množstvo iných divákov.

Keď sa však nad tým zamyslím, príde mi až zle z toho, akú súťaž to tá Markíza vymyslela. Veľká sledovanosť vďaka reklamným blokom, prinesie nemalé príjmy televízie. Každý si na svoje živobytie zarába ako vie a už dávno som sa zmieril s tým, že televízie do svojho programu zaradia akúkoľvek blbosť, ktorá by mohla zabezpečiť vysokú sledovanosť. To mi vlastne ani tak nevadí, sám si vyberám, čo budem sledovať.

Absurdné mi však na Bailande príde to, že len honorár pre všetky účinkujúce celebrity by splnil polovicu a možno aj viac želaní, ktoré chcú účinkujúci vytancovať. Zisky televízie za túto reality show by sa len zanedbateľne znížili, ak by splnila všetky. Podľa môjho názoru, je to až nechutné, ako sa na nešťastí ľudí, pre ktorých to akože je, chcú nabaliť účinkujúce celebtrity a pritom sa budú tváriť, ako veľmi chcú pomôcť, to však len vo vtedy kým vypadnú (aj to len kvoli honoráru za nasledujúcu čast). Nechápem ako sa vôbec môžu pritom usmievať a pozrieť do očí svojím tanečným partnerom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Vyšetrovanie Kuciakovej vraždy je takmer na konci

Andruskó bude mať kratší trest.

Píše Peter Ivanecký

Áno, demokracia je na h...o

Ale dav, ktorý nevie, čo je DPH, aj tak rozhoduje najlepšie.


Už ste čítali?